Organizacja imprez Zorganizuj z nami niezapomniane chwile


wesele

Wesela

Ślub to najpiękniejszy dzień w życiu, a my jesteśmy po to by wspomnienia tych chwil na zawsze pozostały w Waszej pamięci. Organizując przyjęcie w Domu Weselnym Nad Pilicą w Przedborzu możecie Państwo mieć pewność, że ten dzień będzie niezwykły.
Zapewniamy bardzo dobre zaplecze konsumpcyjne, miłą, fachową obsługę, która jest do dyspozycji Państwa Młodych podczas trwania uroczystości.
Dołożymy wszelkich starań by Wasze wesele było najszczęśliwszym dniem w Waszym życiu.


imprezy

Imprezy

Zapraszamy do organizacji wszelkiego rodzaju imprez poprzez urodziny, imieniny, rocznice aż do bankietów i imprez firmowych. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra gwarantuje miłą obsługę ,natomiast bogaty wachlarz dań i przystawek sprosta każdemu podniebieniu. Każda impreza zorganizowana w Domu Weselnym Nad Pilicą będzie niezapomnianym i wyjątkowym przeżyciem, które utkwi w pamięci Gości.


komunia

Komunie

Pierwsza Komunia Święta to bardzo ważny dzień w życiu dziecka i jego rodziców. Jest ona również okazją do spotkania w gronie rodzinnym.
Z myślą o Wszystkich, którzy pragną uczcić najważniejsze momenty w życiu swoim lub swoich najbliższych, przygotowaliśmy specjalną ofertę organizacji Komunii Świętej, przyjęć z okazji Chrztu Świętego oraz innych ważnych wydarzeń rodzinnych. Każde organizowane przyjęcie traktujemy indywidualnie i staramy się spełnić absolutnie wszystkie oczekiwania naszych Gości!


sylwester

Sylwester

Marzysz o wyjątkowym spędzeniu Sylwestra w niecodziennej scenerii? Może w tym roku zabierzesz swoich najbliższych i spędzicie go razem z nami?
Sylwester 2018 – Powitanie Nowego Roku 2019 w to znakomita okazja na wyśmienitą zabawę. Pokaz sztucznych ogni, impreza do białego rana. Zapraszamy.